Atribuită Cumpărare directă

Carucior pentru debarasare tavi, cu roti, capacitate 15 tavi x GN 1/1 (530x325 mm), Hendi

Număr anunț
DA32474306
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 01110 IASI (CUI 4701452)
Furnizor / câștigător
HENDI ROMANIA S.R.L. (CUI 27170732)
Cod CPV
39221000-7 · Echipament de bucatarie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.576,44 RON
Valoare atribuită
3.576,44 RON
Data publicării
31.01.2023 00:00
Data finalizării
01.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.576,44 RON

din 3.576,44 RON estimat