Atribuită
Cumpărare directă
Acumulator extern Tellur Baterie externa Tellur Ultra Pro PD903 27000mAh 222.5W, 2xQC3.0 22.5W+2xPD1
- Număr anunț
- DA32474401
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE IN INFORMATICA - ICI (CUI 2785503)
- Furnizor / câștigător
- ITG ONLINE SRL (CUI 34198965)
- Cod CPV
- 31430000-9 · Acumulatori electrici (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 788,24 RON
- Valoare atribuită
- 788,24 RON
- Data publicării
- 31.01.2023 00:00
- Data finalizării
- 01.02.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.