Atribuită
Cumpărare directă
Card Kingston Canvas Go Plus SDXC 256GB Clasa 10 UHS-I U3 V30 170Mbs
- Număr anunț
- DA32474417
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE IN INFORMATICA - ICI (CUI 2785503)
- Furnizor / câștigător
- ITG ONLINE SRL (CUI 34198965)
- Cod CPV
- 30233180-6 · Dispozitive de stocare cu memorie flash (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.336,10 RON
- Valoare atribuită
- 1.336,10 RON
- Data publicării
- 31.01.2023 00:00
- Data finalizării
- 01.02.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.