Atribuită Cumpărare directă

HD SMOKE FLUID HIGH 5L UNIVERSAL EFFECTS lichid fum interior, densitate medie, PFCSMHDH5

Număr anunț
DA32474449
Autoritate contractantă
TEATRUL PENTRU COPII SI TINERET ”GULLIVER” (CUI 38661115)
Furnizor / câștigător
SENIA COMPANY 999 SRL (CUI 14165190)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
287,40 RON
Valoare atribuită
287,40 RON
Data publicării
31.01.2023 00:00
Data finalizării
01.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

287,40 RON

din 287,40 RON estimat