Atribuită Cumpărare directă

Alcool sanitar flacon PET 1litru

Număr anunț
DA32474916
Autoritate contractantă
Centrul Medical de Diagnostic, Tratament Ambulatoriu si Medicina Preventiva (CUI 4283325)
Furnizor / câștigător
IDEAL OPTIONS SRL (CUI 32574940)
Cod CPV
24322500-2 · Alcool (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
298,80 RON
Valoare atribuită
298,80 RON
Data publicării
01.02.2023 00:00
Data finalizării
02.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

298,80 RON

din 298,80 RON estimat