Atribuită Cumpărare directă

Serv. cadastrare si inscriere in C.Funciara sediu- VALCEA

Număr anunț
DA32476431
Autoritate contractantă
AGENTIA NATIONALA DE IMBUNATATIRI FUNCIARE (CUI RO29275212)
Furnizor / câștigător
TOPO TEAM CONSTRUCT S.R.L. (CUI 37847447)
Cod CPV
71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.000 RON
Valoare atribuită
3.000 RON
Data publicării
01.02.2023 00:00
Data finalizării
02.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.000 RON

din 3.000 RON estimat