Atribuită
Cumpărare directă
Ach serv proiectare faza P.U.Z. pentru Parcului Chindia, inclusiv modernizarea Grădinii Zoologice
- Număr anunț
- DA32477966
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL TARGOVISTE (CUI 4279944)
- Furnizor / câștigător
- AREAL DESIGN SRL (CUI 24735859)
- Cod CPV
- 71410000-5 · Servicii de urbanism (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 106.000,05 RON
- Valoare atribuită
- 106.000,05 RON
- Data publicării
- 01.02.2023 00:00
- Data finalizării
- 06.02.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.