Atribuită Cumpărare directă

Dulap metal pentru documente

Număr anunț
DA32478194
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 0461 BUCURESTI (CUI 4204224)
Furnizor / câștigător
COMPATIBIL INDUSTRY SRL (CUI 38320240)
Cod CPV
39132100-7 · Dulapuri de arhivare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
110.000 RON
Valoare atribuită
110.000 RON
Data publicării
01.02.2023 00:00
Data finalizării
03.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

110.000 RON

din 110.000 RON estimat