Atribuită Cumpărare directă

POMPA VACUUM MASINA SCOALA

Număr anunț
DA32478605
Autoritate contractantă
Scoala Profesionala Dagata (CUI 17145448)
Furnizor / câștigător
AUTO GROUP SRL (CUI 15257453)
Cod CPV
50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
626,05 RON
Valoare atribuită
626,05 RON
Data publicării
01.02.2023 00:00
Data finalizării
02.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

626,05 RON

din 626,05 RON estimat