Atribuită Cumpărare directă

LC3619XL CARTUSe CERNEALA (3000 PAG) ORIGINAL BROTHER MFC J2330DW, J3530DW , J3930DW

Număr anunț
DA32482428
Autoritate contractantă
Consiliul Judetean Calarasi (CUI 4294030)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
261,29 RON
Valoare atribuită
261,29 RON
Data publicării
01.02.2023 00:00
Data finalizării
02.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

261,29 RON

din 261,29 RON estimat