Atribuită Cumpărare directă

Cearceafuri ptr paturi de examinare, calitate STANDARD, 60 cm x 50 m lungime

Număr anunț
DA32482433
Autoritate contractantă
Spital Orasenesc Gura Humorului (CUI 5347770)
Furnizor / câștigător
STERIL ROMANIA SRL (CUI 12284240)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.014 RON
Valoare atribuită
1.014 RON
Data publicării
01.02.2023 00:00
Data finalizării
02.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.014 RON

din 1.014 RON estimat