Atribuită Cumpărare directă

Pachet sapun lichid 500 ml( ref 123/30.01.2023)

Număr anunț
DA32482727
Autoritate contractantă
THERMOENERGY GROUP S.A. (CUI RO33620670)
Furnizor / câștigător
ASOCIATIA OAMENI BUNI (CUI 30832678)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.876,60 RON
Valoare atribuită
2.876,60 RON
Data publicării
01.02.2023 00:00
Data finalizării
01.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.876,60 RON

din 2.876,60 RON estimat