Atribuită Cumpărare directă

Articole de papetarie si alte articole din hartie

Număr anunț
DA32483520
Autoritate contractantă
OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA SUCEAVA (CUI 9689791)
Furnizor / câștigător
MARSHALL BIROTIX SRL (CUI 23292036)
Cod CPV
30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
829,85 RON
Valoare atribuită
829,85 RON
Data publicării
01.02.2023 00:00
Data finalizării
03.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

829,85 RON

din 829,85 RON estimat