Atribuită Cumpărare directă

diverse alimente

Număr anunț
DA32483834
Autoritate contractantă
SPITALUL DE URGENTA TG-CARBUNESTI (CUI 4510266)
Furnizor / câștigător
HARPEK SRL (CUI 3871130)
Cod CPV
15612210-6 · Faina de porumb (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.163,60 RON
Valoare atribuită
6.163,60 RON
Data publicării
01.02.2023 00:00
Data finalizării
02.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.163,60 RON

din 6.163,60 RON estimat