Atribuită Cumpărare directă

Bureti vase plastic 3 buc / set, Saci menajeri negri 35 litri-50X70X0,06, Mop microfibra

Număr anunț
DA32484080
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PITESTI (CUI 4122205)
Furnizor / câștigător
MONDOCHIM SRL (CUI 16851518)
Cod CPV
39224320-7 · Bureti (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.578,80 RON
Valoare atribuită
20.578,80 RON
Data publicării
01.02.2023 00:00
Data finalizării
03.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.578,80 RON

din 20.578,80 RON estimat