Atribuită
Cumpărare directă
HP W2213A TONER 207A MAGENTA,HP W2212A TONER 207A YELLOW HP W2211A TONER 207A CYAN
- Număr anunț
- DA32485122
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii Louis Turcanu (CUI 4548538)
- Furnizor / câștigător
- MS HOME SRL (CUI 23543960)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.375 RON
- Valoare atribuită
- 3.375 RON
- Data publicării
- 01.02.2023 00:00
- Data finalizării
- 02.02.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.