Atribuită Cumpărare directă

ACHIZITIE ACE 18 G SI VACUTAINERE 6ML

Număr anunț
DA32485256
Autoritate contractantă
Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Cluj (CUI 4288390)
Furnizor / câștigător
ROVAL MED SRL (CUI 14277070)
Cod CPV
33141300-3 · Dispozitive de punctie venoasa si de prelevare de sange (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.500 RON
Valoare atribuită
20.500 RON
Data publicării
01.02.2023 00:00
Data finalizării
02.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.500 RON

din 20.500 RON estimat