Atribuită Cumpărare directă

Smantana 32% 900g galeata - Lapte consum 1.5% PET - Unt de masa 65%gr

Număr anunț
DA32487620
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.16 (CUI 32215296)
Furnizor / câștigător
FIVE CONTINENTS SRL (CUI 14400295)
Cod CPV
15512000-0 · Smantana (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
727,80 RON
Valoare atribuită
727,80 RON
Data publicării
02.02.2023 00:00
Data finalizării
03.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

727,80 RON

din 727,80 RON estimat