Atribuită Cumpărare directă

Pachet produse alimentare diverse pentru Gradinita nr. 8 Brasov (29368443) 03/01/2023-30/01/2023

Număr anunț
DA32489726
Autoritate contractantă
Gradinita cu program prelungit nr.8 Brasov (CUI 29368443)
Furnizor / câștigător
FORTUS SRL (CUI 1094763)
Cod CPV
15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.505,23 RON
Valoare atribuită
19.505,23 RON
Data publicării
02.02.2023 00:00
Data finalizării
02.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.505,23 RON

din 19.505,23 RON estimat