Atribuită Cumpărare directă

Extractor automat pentru acizi nucleici şi de plasmid

Număr anunț
DA32490974
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE CHIMIE MACROMOLECULARA PETRU PONI (CUI RO11409036)
Furnizor / câștigător
NOVAINTERMED SRL (CUI 6220293)
Cod CPV
33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
101.800 RON
Valoare atribuită
101.800 RON
Data publicării
02.02.2023 00:00
Data finalizării
03.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

101.800 RON

din 101.800 RON estimat