Atribuită Cumpărare directă

Măști nazale CPAP SLE1000, dimensiune M

Număr anunț
DA32491759
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL OLTENITA (CUI 4294138)
Furnizor / câștigător
MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL (CUI 24205100)
Cod CPV
33157000-5 · Oxigenoterapie si asistenta respiratorie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
867,40 RON
Valoare atribuită
867,40 RON
Data publicării
02.02.2023 00:00
Data finalizării
06.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

867,40 RON

din 867,40 RON estimat