Atribuită Cumpărare directă

ATIReactivi gaze in sange compatibil cu analizorul GEM PREMIER 3000/3500 - cartus x 75 teste

Număr anunț
DA32492151
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic "Prof.Dr.Th.Burghele (CUI 4283538)
Furnizor / câștigător
PRION POCT SRL (CUI 25426886)
Cod CPV
33696000-5 · Reactivi si produse de contrast (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.900 RON
Valoare atribuită
15.900 RON
Data publicării
02.02.2023 00:00
Data finalizării
06.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.900 RON

din 15.900 RON estimat