Atribuită Cumpărare directă

Fiset fisete dulap dulapuri metalic 2 usi 4 polite 1980X1000X420 130 kg / polita CU MONTAJ B4U

Număr anunț
DA32492611
Autoritate contractantă
COMUNA SOCODOR (CUI 3519330)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
39132100-7 · Dulapuri de arhivare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.488,75 RON
Valoare atribuită
4.488,75 RON
Data publicării
02.02.2023 00:00
Data finalizării
02.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.488,75 RON

din 4.488,75 RON estimat