Atribuită Cumpărare directă

Fotoliu și Cuier

Număr anunț
DA32493303
Autoritate contractantă
JUDETUL ILFOV - CONSILIUL JUDETEAN (CUI 4192545)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
39113100-8 · Fotolii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.114,30 RON
Valoare atribuită
1.114,30 RON
Data publicării
02.02.2023 00:00
Data finalizării
06.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.114,30 RON

din 1.114,30 RON estimat