Atribuită Cumpărare directă

Pentoxifilina SR 400mg x 50cp.film / PENTOXIFYLLINUM

Număr anunț
DA32493375
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC HUEDIN (CUI 4485618)
Furnizor / câștigător
SPINEX FARM SRL (CUI 30593643)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
125,10 RON
Valoare atribuită
125,10 RON
Data publicării
02.02.2023 00:00
Data finalizării
03.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

125,10 RON

din 125,10 RON estimat