Atribuită Cumpărare directă

Suport tehnic si mentenanta lunara "Solutia e-SCIM

Număr anunț
DA32494000
Autoritate contractantă
Comuna Puchenii Mari (Primaria Comunei Puchenii Mari) (CUI 2844510)
Furnizor / câștigător
CONTROL ARHISOFT MANAGEMENT SRL (CUI 31657974)
Cod CPV
72500000-0 · Servicii informatice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.150 RON
Valoare atribuită
7.150 RON
Data publicării
02.02.2023 00:00
Data finalizării
03.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.150 RON

din 7.150 RON estimat