Atribuită Cumpărare directă

G Data Endpoint Protection Business 53 noduri Sect Public - 1 an

Număr anunț
DA32495778
Autoritate contractantă
SPITAL ORASENESC TG LAPUS (CUI 3695247)
Furnizor / câștigător
PUNKT NET SRL (CUI 17861404)
Cod CPV
48760000-3 · Pachete software de protectie antivirus (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.976,43 RON
Valoare atribuită
2.976,43 RON
Data publicării
02.02.2023 00:00
Data finalizării
03.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.976,43 RON

din 2.976,43 RON estimat