Atribuită Cumpărare directă

Benzina Premium fara Plumb CO 95, pe baza de carduri de credit, prin sistemul Petrom Card

Număr anunț
DA32495831
Autoritate contractantă
S.C. GENERAL PUBLIC SERV S.A. (CUI 29094518)
Furnizor / câștigător
OMV PETROM MARKETING SRL (CUI 11201891)
Cod CPV
09132100-4 · Benzina fara plumb (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
98.820 RON
Valoare atribuită
98.820 RON
Data publicării
02.02.2023 00:00
Data finalizării
03.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

98.820 RON

din 98.820 RON estimat