Atribuită Cumpărare directă

Inspectie Tehnica Periodica autovehicule

Număr anunț
DA32495864
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 0568 Baia Mare (CUI 4157335)
Furnizor / câștigător
COMSIG AUTOMOBILE SRL (CUI 17157507)
Cod CPV
71631200-2 · Servicii de inspectie tehnica a automobilelor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.680 RON
Valoare atribuită
1.680 RON
Data publicării
02.02.2023 00:00
Data finalizării
06.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.680 RON

din 1.680 RON estimat