Atribuită Cumpărare directă

TONER CARTRIDGE MINOLTA BIZHUB 223/283 TN 217 KTN

Număr anunț
DA32496106
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA AL. MACEDONSKI (CUI 12558915)
Furnizor / câștigător
COPY SYSTEM SERVICE SRL (CUI 18589139)
Cod CPV
30125120-8 · Toner pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
252,10 RON
Valoare atribuită
252,10 RON
Data publicării
02.02.2023 00:00
Data finalizării
06.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

252,10 RON

din 252,10 RON estimat