Atribuită
Cumpărare directă
MEMBRU SPECIALIST ÎN COMISIA DE RECEPȚIE A LUCRĂRILOR DE INVESTIȚII
- Număr anunț
- DA32497503
- Autoritate contractantă
- Comuna Farcasesti (CUI 4718950)
- Furnizor / câștigător
- MĂRUŢĂ N. SEVASTIŢA - BIROU INDIVIDUAL EXPERT TEHNIC (CUI 27244929)
- Cod CPV
- 71356200-0 · Servicii de asistenta tehnica (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.000 RON
- Data publicării
- 03.02.2023 00:00
- Data finalizării
- 06.02.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.