Atribuită Cumpărare directă

Set site pentru analiza granulometrica

Număr anunț
DA32499312
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare-Dezvoltare pentru Inginerie Electrica ICPE-CA Bucuresti (CUI RO13827850)
Furnizor / câștigător
VERDER ROMANIA SRL (CUI 6563054)
Cod CPV
38000000-5 · Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.179,62 RON
Valoare atribuită
7.179,62 RON
Data publicării
03.02.2023 00:00
Data finalizării
06.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.179,62 RON

din 7.179,62 RON estimat