- Număr anunț
- DA32499381
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC JUDETEAN SALVAMONT-SALVASPEO DAMBOVITA (CUI 27147241)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 31120000-3 · Generatoare (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.189,08 RON
- Valoare atribuită
- 1.189,08 RON
- Data publicării
- 03.02.2023 00:00
- Data finalizării
- 07.02.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.