Atribuită Cumpărare directă

Periuta de dinti ( medicala) pentru igiena pacientilor

Număr anunț
DA32500271
Autoritate contractantă
Institutul de Urgenta pentru Boli Cardiovasculare "Prof. Dr. C.C. Iliescu
Furnizor / câștigător
A.G.P. INVEST INTERNATIONAL SRL (CUI 19175836)
Cod CPV
33711700-4 · Articole si preparate pentru igiena bucala sau dentara (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.780 RON
Valoare atribuită
2.780 RON
Data publicării
03.02.2023 00:00
Data finalizării
06.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.780 RON

din 2.780 RON estimat