Atribuită Cumpărare directă

Liza transpalet elevator pentru paleti otel 2500 kg maneta siguranta lungime furca 1150 mm

Număr anunț
DA32500719
Autoritate contractantă
ORASUL CEHU SILVANIEI (CUI 4291859)
Furnizor / câștigător
OFFICE & MORE SRL (CUI 18560868)
Cod CPV
34911100-7 · Carucioare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.999,99 RON
Valoare atribuită
1.999,99 RON
Data publicării
03.02.2023 00:00
Data finalizării
06.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.999,99 RON

din 1.999,99 RON estimat