Atribuită Cumpărare directă

Cutii / Recipienti 0.75L din POLIPROPILENA GALBEN cu CAPAC pentru colectare deseuri periculoase infe

Număr anunț
DA32501037
Autoritate contractantă
UNITATEA MEDICO SOCIALA Com. SAVARSIN (CUI 15809140)
Furnizor / câștigător
INFINITY ENTERPRISE S.R.L. (CUI 39210610)
Cod CPV
44613800-8 · Containere pentru deseuri (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
329,40 RON
Valoare atribuită
329,40 RON
Data publicării
03.02.2023 00:00
Data finalizării
06.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

329,40 RON

din 329,40 RON estimat