Atribuită Cumpărare directă

Pachet servicii informatice sistem Rusal -notificari fluturasi

Număr anunț
DA32503021
Autoritate contractantă
AUTORITATEA NATIONALA PENTRU PROTECTIA DREPTURILOR PERSOANELOR CU DIZABILITATI (CUI 45718117)
Furnizor / câștigător
PROSOFT++ SRL (CUI 5831590)
Cod CPV
72263000-6 · Servicii de aplicare de software (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.000 RON
Valoare atribuită
4.000 RON
Data publicării
03.02.2023 00:00
Data finalizării
06.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.000 RON

din 4.000 RON estimat