Atribuită Cumpărare directă

Film radiologic cu developare uscata 35/43 tip AGFA DRY STAR 5300

Număr anunț
DA32503557
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Dr. I. Cantacuzino (CUI 4203490)
Furnizor / câștigător
SH MEDICAL SRL (CUI 32207595)
Cod CPV
32354110-3 · Filme pentru radiografii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.570 RON
Valoare atribuită
4.570 RON
Data publicării
03.02.2023 00:00
Data finalizării
06.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.570 RON

din 4.570 RON estimat