Atribuită Cumpărare directă

Xarelto 20mg- cpr.film x 98 - Bayer Ag (RIVAROXABANUM) si Eliquis 2.5 mg-cpr.film. x 60-Bristol-Myer

Număr anunț
DA32504033
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE SI PENTRU MASURI DE SIGURANTA JEBEL (CUI 5189300)
Furnizor / câștigător
DONA. LOGISTICA S.A. (CUI 33358111)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.347,92 RON
Valoare atribuită
2.347,92 RON
Data publicării
03.02.2023 00:00
Data finalizării
06.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.347,92 RON

din 2.347,92 RON estimat