Atribuită Cumpărare directă

DIAPAZON RYDEL SEIFFER C128 / C64 HZ;Taliometru;Doppler Vascular;Diabetic Monofilament;Tensiometru m

Număr anunț
DA32504591
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC JIBOU DR. TRAIAN HERTA (CUI 4494934)
Furnizor / câștigător
ZETMAN KRAFT SRL (CUI 33028695)
Cod CPV
37322500-6 · Diapazoane actionate prin impuls mecanic (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.926,45 RON
Valoare atribuită
1.926,45 RON
Data publicării
03.02.2023 00:00
Data finalizării
06.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.926,45 RON

din 1.926,45 RON estimat