Atribuită Cumpărare directă

ISOLATE II Genomic DNA Kit, 250 reactii VREME TEOFIL R29301(224)DR

Număr anunț
DA32504607
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiinte Agricole si Medicina Veterinara Cluj Napoca (CUI 4288381)
Furnizor / câștigător
FILARA BIOMED SRL (CUI 26561708)
Cod CPV
33696600-1 · Reactivi pentru electroforeza (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.252 RON
Valoare atribuită
5.252 RON
Data publicării
03.02.2023 00:00
Data finalizării
06.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.252 RON

din 5.252 RON estimat