Atribuită Cumpărare directă

Biblioraft marmorat

Număr anunț
DA32505490
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL PITESTI - CONSILIUL LOCAL AL MUNICIPIULUI PITESTI (CUI 4317967)
Furnizor / câștigător
SILVER TRADING PARTNERS SRL (CUI 32301125)
Cod CPV
30197210-1 · Bibliorafturi (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.650 RON
Valoare atribuită
3.650 RON
Data publicării
06.02.2023 00:00
Data finalizării
07.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.650 RON

din 3.650 RON estimat