Atribuită
Cumpărare directă
Suport auto cu încărcător pentru telefon
- Număr anunț
- DA32507086
- Autoritate contractantă
- Curtea de Conturi a Romaniei (CUI 4265922)
- Furnizor / câștigător
- IDEAS4COMFORT S.R.L. (CUI 40731549)
- Cod CPV
- 31515000-9 · Lampi cu ultraviolete (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.400 RON
- Valoare atribuită
- 4.400 RON
- Data publicării
- 06.02.2023 00:00
- Data finalizării
- 07.02.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.