Atribuită Cumpărare directă

Radiator otel 22K 600X2300

Număr anunț
DA32512746
Autoritate contractantă
Universitatea "Vasile Alecsandri" din Bacau (CUI 4278094)
Furnizor / câștigător
NOVITEC OFFICE SRL (CUI 23793126)
Cod CPV
44621100-0 · Radiatoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.599,16 RON
Valoare atribuită
1.599,16 RON
Data publicării
06.02.2023 00:00
Data finalizării
07.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.599,16 RON

din 1.599,16 RON estimat