Atribuită Cumpărare directă

Granit 2 mm taiat si prelucrat

Număr anunț
DA32513599
Autoritate contractantă
S.C.PRESTARI SERVICII RASTOACA S.R.L. (CUI 37905750)
Furnizor / câștigător
ARC MODE SRL (CUI 18967153)
Cod CPV
44912100-7 · Granit (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.647,06 RON
Valoare atribuită
7.647,06 RON
Data publicării
06.02.2023 00:00
Data finalizării
08.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.647,06 RON

din 7.647,06 RON estimat