Atribuită Cumpărare directă

Banda adeziva, Caiet, Corector,Creion mecanic, Dosar, Folii, Marker, Pix, Stick

Număr anunț
DA32514786
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE OBSTETRICA-GINECOLOGIE BUNA VESTIRE GALATI (CUI 3264481)
Furnizor / câștigător
Asociatia Deko- Unitate Protejata (CUI 26162707)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.959 RON
Valoare atribuită
1.959 RON
Data publicării
06.02.2023 00:00
Data finalizării
07.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.959 RON

din 1.959 RON estimat