Atribuită Cumpărare directă

HDD SATA SEAGATE ST6000NE000 6TB

Număr anunț
DA32514952
Autoritate contractantă
Biblioteca Judeteana Lucian Blaga Alba (CUI 5253330)
Furnizor / câștigător
INFOGRUP SRL (CUI 8266084)
Cod CPV
30211200-3 · Hardware pentru unitatea centrala (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
815,13 RON
Valoare atribuită
815,13 RON
Data publicării
06.02.2023 00:00
Data finalizării
07.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

815,13 RON

din 815,13 RON estimat