Atribuită Cumpărare directă

Switch TP-Link TL-SG108, 8 porturi Gigabit, Desktop, metal / Referat 30/27.01.2023 Bulaicon C

Număr anunț
DA32515009
Autoritate contractantă
APIA - Centrul judetean Suceava (CUI 20741726)
Furnizor / câștigător
IAŞI IT SRL (CUI 30767707)
Cod CPV
32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
131 RON
Valoare atribuită
131 RON
Data publicării
06.02.2023 00:00
Data finalizării
06.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

131 RON

din 131 RON estimat