Număr anunț
DA32517130
Autoritate contractantă
Unitatea Speciala de Interventie în Situatii de Urgenta U.M. NR. 0629 (CUI 27681036)
Furnizor / câștigător
DESTINE BROKER DE ASIGURARE-REASIGURARE SRL (CUI 21678074)
Cod CPV
66512000-2 · Servicii de asigurare contra accidentelor si de asigurare de sanatate (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.743 RON
Valoare atribuită
3.743 RON
Data publicării
06.02.2023 00:00
Data finalizării
07.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.743 RON

din 3.743 RON estimat