Atribuită Cumpărare directă

CONTRACT SOFTWARE

Număr anunț
DA32518544
Autoritate contractantă
LICEUL REFORMAT (CUI 17286811)
Furnizor / câștigător
CLASSOFT SRL (CUI 13563880)
Cod CPV
72212443-6 · Servicii de dezvoltare de software pentru contabilitate (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.600 RON
Valoare atribuită
3.600 RON
Data publicării
07.02.2023 00:00
Data finalizării
08.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.600 RON

din 3.600 RON estimat